Свято Сиру та Вина 2020 у Львові: dolce vita на фоні виборів та пандемії

Свято сиру та вина-2020: dolce vita на фоні виборів та пандемії

Десятий рік поспіль Львів у жовтні перетворюється на столицю виноробства та сироваріння. Це відбулося вперше 2010 року, так сталося і на минулих вихідних — на вулиці міста прийшло Свято сиру та вина.

Львів’яни люблять вино та сир не лише тому, що це — атрибути вишуканого дозвілля. Місцеві мешканці із гордістю зазначають: чотири століття тому львівський клімат був настільки приязним до виноробства, що тераси із лозою на схилах Личакова, Кайзервальду та Високого замку давали щороку понад сотню бочок п’янкого напою. Та й європейські вина були тут у пошані завжди — завдяки розташуванню міста на перетині торгових шляхів.

Тож на знак любові до вина та сиру, а ще — для знайомства із кращими виноробами та сироварами Львів укотре влаштував смачне та урочисте дійство на своїх вулицях. Цього року на святі дегустували українські традиційні та біодинамічні вина,  пекли гігантський сирник за класичним рецептом, насолоджувалися музикою від Олега Скрипки і Le Grand Orchestra та нагодою погрітися під мінливим жовтневим сонцем.

До кінця року на Львів чекає кінематографічний листопад та джазовий грудень — а це означає, що насичений подіями присмерковий сезон мине для львів’ян та гостей міста непомітно:)

Залишити коментар